Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znowu w mordę sprzęgło.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Znowu w mordę sprzęgło.

    Jak coś ustalicie to ja biorę x2. :P
    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
    BMW serii 3... Radość z jazdy.

  • #2
    Znowu w mordę sprzęgło.

    czołem

    wczoraj pierwszy raz od wymiany docisku (około 16kkm temu) poczułem uślizg sprzęgła. Wygląda na to że znowu muszę wymienić sprzęgło, oczywiście na gwarancji, mam nadzieję że tym razem wymienią kompletne a nie jak poprzednio tylko docisk. niedługo przegląd więc mam nadzieję że załatwią wszystko za jednym razem bez ściemniania. Ciekawe czy tylko mi się powtórzył problem.
    Outlander
    była OII 4x4 BMM
    już nie ma Octa ASZ super fajna była

    Komentarz


    • #3
      Re: Znowu w mordę sprzęgło.

      Zamieszczone przez bendi
      czołem

      wczoraj pierwszy raz od wymiany docisku (około 16kkm temu) poczułem uślizg sprzęgła. Wygląda na to że znowu muszę wymienić sprzęgło, oczywiście na gwarancji, mam nadzieję że tym razem wymienią kompletne a nie jak poprzednio tylko docisk. niedługo przegląd więc mam nadzieję że załatwią wszystko za jednym razem bez ściemniania. Ciekawe czy tylko mi się powtórzył problem.
      no powiem szczerze, że jestem w szoku :shock: ad:
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz


      • #4
        Na ktorym biegu?
        TDI 205PS

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez MiKruS
          Na ktorym biegu?
          na IV i V, szóstki nie miałem gdzie spróbować. I było wtedy deszczowo, a dzisiaj nie ślizgało się, takie same objawy miałem przed poprzednią wymianą docisku :? .
          Outlander
          była OII 4x4 BMM
          już nie ma Octa ASZ super fajna była

          Komentarz


          • #6
            wczoraj pierwszy raz od wymiany docisku (około 16kkm temu) poczułem uślizg sprzęgła. Wygląda na to że znowu muszę wymienić sprzęgło, oczywiście na gwarancji, mam nadzieję że tym razem wymienią kompletne a nie jak poprzednio tylko docisk. niedługo przegląd więc mam nadzieję że załatwią wszystko za jednym razem bez ściemniania. Ciekawe czy tylko mi się powtórzył problem.
            to mi szczena opadła :| , ciekawe kiedy u mnie się ponownie odezwie, a gwarancja powoli się kończy... :?

            Komentarz


            • #7
              No to nieciekawie. Moje na razie chodzi bez problemów. Zobaczymy co będzie po wiekszych modach.A co do wymiany w ASO to mam nadzieję że zrobią Ci ponownie za free.
              Trzymam k

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X